RN73H2BTTD5052C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5052C25
JLCPCB Part #
C2559795
Description
250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS