RN73H2ETTD61R2C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD61R2C50
JLCPCB Part #
C3961506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS