RN73H2BTTD2842D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2842D100
JLCPCB Part #
C2541576
Description
250mW 28.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS