SG73S1JTTD84R5D
MFR.Part #
SG73S1JTTD84R5D
JLCPCB Part #
C5894855
Description
-55℃~+155℃ 200mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS