RN73H1ETTP1692F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1692F50
JLCPCB Part #
C3965382
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS