RN73H2BTTD2772A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2772A25
JLCPCB Part #
C2572019
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS