WK73R1ETTP19R6F
MFR.Part #
WK73R1ETTP19R6F
JLCPCB Part #
C4025945
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS