RN73H2BTTD2701F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2701F10
JLCPCB Part #
C2559263
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS