RN732BTTD2701F10
MFR.Part #
RN732BTTD2701F10
JLCPCB Part #
C4056868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS