RN73H2BTTD3481C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3481C50
JLCPCB Part #
C4273735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS