RN73H2BTTD2641D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2641D100
JLCPCB Part #
C2542926
Description
2.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS