RN73R2ETTD74R1F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD74R1F25
JLCPCB Part #
C2602636
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS