RN73H2BTTD2641B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2641B50
JLCPCB Part #
C2559232
Description
-55℃~+155℃ 2.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS