RN73H2BTTD25R5D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD25R5D100
JLCPCB Part #
C2543120
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS