CF1/2CT52R470J
MFR.Part #
CF1/2CT52R470J
JLCPCB Part #
C2613129
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 47Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D3xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS