SG73G2ATTD1603C
MFR.Part #
SG73G2ATTD1603C
JLCPCB Part #
C6677311
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS