SR731JTTDR180F
MFR.Part #
SR731JTTDR180F
JLCPCB Part #
C186554
Description
180mΩ 250mW SMD ±1% ±200ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS