RN73H1JTTD2232A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2232A25
JLCPCB Part #
C4066383
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS