RK73H2BRTTD1472F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1472F
JLCPCB Part #
C3963653
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS