SG732BTTD1R2K
MFR.Part #
SG732BTTD1R2K
JLCPCB Part #
C4094636
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS