SG73P2ERTTD7322F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD7322F
JLCPCB Part #
C5751987
Description
-55℃~+155℃ 73.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS