RN73H2BTTD2433A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2433A25
JLCPCB Part #
C4165684
Description
243kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS