RN732ATTD3001D100
MFR.Part #
RN732ATTD3001D100
JLCPCB Part #
C4319578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS