RN73H2BTTD6261F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6261F50
JLCPCB Part #
C2544683
Description
250mW 6.26kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS