RN73H2BTTD2232A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2232A10
JLCPCB Part #
C3978664
Description
-55℃~+155℃ 22.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS