RN73R2ETTD5231A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5231A10
JLCPCB Part #
C4168607
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS