RK73B1HRTTC750J
MFR.Part #
RK73B1HRTTC750J
JLCPCB Part #
C2594451
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS