RN73H2BTTD2212D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2212D25
JLCPCB Part #
C2545624
Description
22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS