RN73H2ATTD6262C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD6262C50
JLCPCB Part #
C2543867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS