RN73H2BTTD2200A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2200A25
JLCPCB Part #
C3922486
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS