RN73H2BTTD21R5F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD21R5F25
JLCPCB Part #
C2544405
Description
21.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS