RN73H2ETTD21R5F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD21R5F25
JLCPCB Part #
C4085173
Description
21.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS