RN73H2BTTD2133B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2133B25
JLCPCB Part #
C2556847
Description
-55℃~+155℃ 213kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS