RN73H2BTTD1432D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1432D25
JLCPCB Part #
C3922938
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS