RN73H1JTTD9651D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9651D10
JLCPCB Part #
C4091003
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS