RN73R2BTTD7502D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7502D10
JLCPCB Part #
C2555578
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS