RN73H2BTTD20R3F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD20R3F25
JLCPCB Part #
C2541349
Description
-55℃~+155℃ 20.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS