RN73H2BTTD2033F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2033F25
JLCPCB Part #
C2541294
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS