RN73H2BTTD2002A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2002A05
JLCPCB Part #
C3967748
Description
20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS