RN73H2BTTD1960C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1960C25
JLCPCB Part #
C3948595
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS