MOS2CT52A151J
MFR.Part #
MOS2CT52A151J
JLCPCB Part #
C3520021
Description
-55℃~+200℃ 150Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS