RN73H2BTTD18R4F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD18R4F25
JLCPCB Part #
C4157728
Description
-55℃~+155℃ 18.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS