RN73H2BTTD56R9D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD56R9D10
JLCPCB Part #
C2564431
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS