RN73H2BTTD18R0B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD18R0B25
JLCPCB Part #
C2555712
Description
18Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS