RK73H2ERTTD2613D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2613D
JLCPCB Part #
C7342737
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS