HV732ATTD8663F
MFR.Part #
HV732ATTD8663F
JLCPCB Part #
C4133600
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS