SG73P2BRTTD3160D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3160D
JLCPCB Part #
C6482223
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS