RN73H2BTTD1873F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1873F10
JLCPCB Part #
C2559675
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS