RK73H1JTTD9091F
MFR.Part #
RK73H1JTTD9091F
JLCPCB Part #
C830365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS