RK73H1HTTC3301F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3301F
JLCPCB Part #
C830292
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS